Rodinná dovolenka v Chorvátsku

Chorvátsko je pre rodinnú dovolenku priam stvorené a to z viacerých dôvodov. Chorvátsko je blízko Slovenska a ponúka mnoho apartmánov s kuchynkou, aby ste mohli deťom počas dovolenky niečo narýchlo uvariť, ak nechcete práve ísť do reštaurácie. Mnoho ubytovaní sa nachádza blízko mora a tak to s deťmi budete mať jednoduchšie, ako sa čo najskôr dostať na pláž. Viaceré, či už veľké alebo malé letoviská, sú ideálne pre rodinnú dovolenku, keďže blízko máte aj obchody, aj reštaurácie a aj mnoho atrakcií, aby sa deti mohli dosýta zabaviť. Väčšina pláží má pozvoľný vstup do mora, na ktorých sa nemusíte báť o bezpečnosť detí a nehrozia tam ani vysoké vlny. Chorvátsko je ideálne vďaka veľkému počtu ostrovov, ktoré ponúkajú nádherné scenérie, prírodné krásy a veľkú rozmanitosť, takže si tu každý nájde niečo pre seba. More je najlepším spôsobom, ako udržať deti počas dovolenky šťastné. Najobľúbenejšími destináciami pre rodinnú dovolenku s deťmi v Chorvátsku sú Vir a Nin.

Vyberte si zo širokej ponuky apartmánov pre ideálnu rodinnú dovolenku so všetkými službami, ktoré budete Vy a Vaša rodina v Chorvátsku potrebovať.

Dovolenka v Chorvátsku je pre deti priam stvorená.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2023Chaty na prenájomUbytování v Chorvatsku 2023Chaty na pronájemZájezdy k moři 2023Zľavové kupóny