fbpx

Ubytovanie v Chorvátsku 2024

Apartmány a súkromné ubytovanie Chorvátsko

Vítajte na našom webe s ponukou ubytovania v Chorvátsku! Vyberte si z ponuky tisícov apartmánov a súkromného ubytovania v Chorvátsku. Prečítajte si kompletné informácie o každom z nich, hodnotenia dovolenkárov a prezrite si fotogalérie zariadení, pláže a okolitých atrakcií. Užite si jedinečný zážitok pri objavovaní miestnych pamiatok a kultúrnych atrakcií v blízkom okolí vášho ubytovania. Pripravte sa na nezabudnuteľnú dovolenku plnú zážitkov a relaxu na pobreží Jadranského mora. Vaša bezstarostná dovolenka v Chorvátsku začína pohodlnou rezerváciou.

true

Špeciálna ponuka

Výnimočné ubytovanie v Chorvátsku!

Robinzonská dovolenka

Dobrodružstvo na samote, odľahlých ostrovoch, v panenských zátokách. Doslova na samote. Je to ubytovanie pre tých, ktorí chcú byť úplne izolovaní od sveta, na nedotknutom mieste, ukrytej pláži.

Prenájom lodí

Zakotvite, kam len chcete a vychutnávajte si celé Jadranské more a pobrežie. Nechajte sa uniesť fantáziou a túžbami a užite si všetko, čo ponúka. Kúpte sa alebo len relaxujte na lodi.

Ubytovanie v majákoch

Prezrite si majáky a užite si v nich originálne ubytovanie v Chorvátsku. Námorníkom slúžia na orientáciu a Vy si vychutnajte netradičné ubytovanie.

Prečo si vybrať ubytovanie v Chorvátsku práve cez našu stránku?

Image

Rozsiahla ponuka

na výber máte tisícky ubytovacích zariadení, apartmánov a hotelov

Image

Hodnota za peniaze

môžnosť výberu podľa rôznych cenových relácií (od lacných apartmánov, hotelov, ubytovania v súkromí až po luxusnejšie)

Image

Zmysel pre detail

poskytujeme kompletné informácie, galérie ubytovania a hodnotenia klientov

Image

Jednoduchá rezervácia

filtrujete si podľa Vašich preferencií, stačí len pár klikov a ubytovanie je Vaše

      Apartmány Chorvátsko 2024Ubytování v Chorvatsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Chaty na prenájomChaty na pronájemZájezdy k moři 2024Zľavové kupóny