fbpx

Robinzonská dovolenka na samote ďaleko od civilizácie

Ubytovanie v robinzonskom štýle, teda na úplnej samote je v dnešných časoch častým cieľom nielen dobrodruhov. Vaše dovolenkové ubytovanie sa obvykle nachádza vo vzdialených destináciách, zátokách, zálivoch, na malých ostrovčekoch, teda v úplnej izolácii, na samote, ba priam až v divočine. Ak vyhľadávate práve tento typ ubytovania, zaručuje Vám to absolútny pokoj, ticho a pobyt v lone prírody.

Keď sa ubytujete v štýle Robinsona Crusoa, žijete sami uprostred chorvátskej prírody, ináč nazývané ako robinzonáda Chorvátsko. Domy väčšinou nie sú napojené na vodovodnú a elektrickú sieť. Dažďová voda sa zbiera do cisterien a elektrina sa získava zo slnečnej energie. V domoch zvyčajne nie je teplá voda a sprchy sa nachádzajú na dvore. Vodu a elektrinu treba využívať racionálne. Odporúča sa tiež vopred sa zásobiť potravinami, pretože obchody sa často nachádzajú vo veľkej vzdialenosti.

Vyberte si ubytovanie v Chorvátsku na samote, ak chcete počas dovolenky úplne vypnúť, maximálne si oddýchnuť od každodenného stresu a vyskúšať si dobrodružný relax v prírode ďaleko od civilizácie.

Úplné vypnutie, pohodu a relax na dovolenke Vám zabezpečí ubytovanie na samote alebo v majákoch.

      Apartmány Chorvátsko 2024Ubytování v Chorvatsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Chaty na prenájomChaty na pronájemZájezdy k moři 2024Zľavové kupóny