fbpx

Prenájom lodí a plachetníc v Chorvátsku

Chorvátske pobrežie a jeho ostrovy sú ideálnym miestom na plavby loďou, plachetnicou alebo jachting. Sezóna v Chorvátsku obvykle trvá od mája do októbra. Plavby loďou poskytujú luxus v podobe absolútnej slobody, súkromia a nezvyčajných zážitkov z objavovania nových miestečok na pobreží Chorvátska. Nie je nič pokojnejšie ako objavovať vzdialené ostrovy alebo jednoducho zakotviť s loďou na opustenej pláži. Chorvátsko a jeho ostrovy čakajú na objavenie, napríklad zátoky na ostrove Brač, nedotknuté zátoky a pláže na ostrovoch Hvar, Korčula a nespočetné ďalšie pozdĺž pobrežia alebo romantický ostrov Vis.

Prenajmite si loď, užívajte si plavbu na šírom mori, zakotvite ju, kam len chcete a vychutnávajte si krásy celého chorvátskeho pobrežia a ostrovov.

Vychutnajte si dovolenku na jachte v Chorvátsku a nájdite málo navštevované miesta na krásnom chorvátskom pobreží. Od odľahlých zátok až po opustené pláže – budete mať veľa príležitostí na objavovanie mnohých chorvátskych ostrovov.

      Apartmány Chorvátsko 2024Ubytování v Chorvatsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Chaty na prenájomChaty na pronájemZájezdy k moři 2024Zľavové kupóny