Hotely

Hotely v Chorvátsku sú označované podľa svojho vybavenia príslušným počtom hviezdičiek, zväčša od dvoch do piatich, kde dve hviezdičky charakterizujú jednoduchší a päť hviezdičiek najluxusnejší hotel. Kategorizácia je stanovená podľa vybavenia hotelovej izby (kúpeľňa, WC, telefón, TV), vybavenia hotela (vlastnej reštaurácie, bazéna (či už vnútorného alebo vonkajšieho), sauny, fitnesscentra) a ďalších služieb. Pri drahších ponukách hotelov je možnosť All Inclusive, zväčša sa jedná o plnú penziu, ďalších možností stravovania, neobmedzenú konzumácia nealkoholických nápojov, piva a vína a bezplatné používanie všetkých hotelových služieb. Vo viacerých hoteloch je aj možnosť ubytovania s domácim miláčikom.

Vyberte si zo širokej ponuky hotelov v Chorvátsku, s bazénom, all inclusive službami, fitness centrom, od najlacnejších až po najluxusnejšie.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2022Chaty na prenájomUbytování v Chorvatsku 2022Chaty na pronájemZájezdy k mořiČerstvo pražené zrnkové kávyZľavové kupónyVoľné pracovné miesta