Hotely

Hotely v Chorvátsku sú označované podľa svojho vybavenia príslušným počtom hviezdičiek, zväčša od dvoch do piatich, kde dve hviezdičky charakterizujú jednoduchší a päť hviezdičiek najluxusnejší hotel. Kategorizácia je stanovená podľa vybavenia hotelovej izby (kúpeľňa, WC, telefón, TV), vybavenia hotela (vlastnej reštaurácie, bazéna (či už vnútorného alebo vonkajšieho), sauny, fitnesscentra) a ďalších služieb. Pri drahších ponukách hotelov je možnosť All Inclusive, zväčša sa jedná o plnú penziu, ďalších možností stravovania, neobmedzenú konzumácia nealkoholických nápojov, piva a vína a bezplatné používanie všetkých hotelových služieb. Vo viacerých hoteloch je aj možnosť ubytovania s domácim miláčikom.

Rezervujte si hotel v Chorvátsku s bazénom, službami all inclusive, fitnescentrom a všetkým potrebným vybavením. Vyberte si ideálnu destináciu, od najkrajších pláží Dalmácie, Kvarneru a Istrie až po známe mestá Dubrovník, Split a Záhreb.

      Ubytovanie v Chorvátsku 2023Chaty na prenájomUbytování v Chorvatsku 2023Chaty na pronájemZájezdy k moři 2023Zľavové kupóny