fbpx

Luxusné vily a dovolenkové domy v Chorvátsku

Ak máte radi luxus na dovolenke a radi sa nechávate hýčkať, vyberte si ubytovanie v luxusnej vile v Chorvátsku, ktoré ponúkajú krásny interiér, upravený exteriér, kde sa väčšinou nachádza aj bazén, celkové prostredie ubytovania je príjemné a poskytuje dostatočné súkromie. Vyberte si luxusné ubytovanie blízko pláže, s výhľadom na more, s možnosťou používania člna a ďalších nadštandardných služieb. Tieto luxusné vily sa nachádzajú v krásnych oblastiach Chorvátska, sú obklopené zeleňou a ponúkajú veľa príležitostí na oddych a rekreáciu. Vybrať si môžete z rôznych typov ubytovania – od rodinných dovolenkových domov s vlastným bazénom až po apartmány v centre mesta, vhodné pre páry alebo rodiny. K dispozícii je zvyčajne vybavená kuchyňa, bezplatné parkovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Izby sú priestranné vrátane 2 alebo 3 spální, veľkej obývacej izby s krbom, jedálenským stolom a chladničkou. Chorvátsko ponúka úžasné dovolenkové domy priamo na pláži.

Vyberte si luxusné ubytovanie, vily a dovolenkové domy v Chorvátsku podľa svojich požiadaviek na spríjemnenie dovolenky a užite si maximálne pohodlie počas pobytu.

      Apartmány Chorvátsko 2024Ubytování v Chorvatsku 2024Apartmaji Na Hrvaškem 2024Wakacje i Wczasy w Chorwacji 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Urlaub Kroatien Geniessen 2024Chaty na prenájomChaty na pronájemZájezdy k moři 2024Zľavové kupóny