Rab

Ostrov Rab je známy ako ostrov slnka, piesku, mora a krásy. Nachádza sa na ňom najväčší počet piesočných pláží na Jadrane, až tridsať. Ostrov je hornatý. Vďaka povestnému chladnému nárazovému vetru bóra, vanúcemu z pevniny je východná časť ostrova pustá bez rastlinstva. Avšak na ostrove sa nachádza jedna z najpopulárnejších pláží Jadranu Rajska plaža. V strednej časti ostrova sa pestujú olivovníky, ovocie a zelenina. Na ostrove žije vyše 9.000 obyvateľov. Najväčšou obcou je mesto Rab, ďalšie významné sú Lopar, Mundanija, Supetarska Draga, Kampor, Banjol, Palit a Barbat. Rab je obľúbenou základňou jachtárov. Ostrov Rab má trajektové spojenie z Mišnjak do Stinice a z Loparu do prístavu Valbiska na Krku.

Vyberte si zo širokej ponuky ubytovania na chorvátskom ostrove Rab s najväčším počtom piesočných pláží na Jadrane. Prečítajte si kompletné informácie, hodnotenia klientov a prezrite si fotogalérie.

      Ubytovanie v ChorvátskuChaty na prenájomUbytování v ChorvatskuChaty na pronájemZájezdy k mořiČerstvo pražené zrnkové kávyZľavové kupónyVoľné pracovné miesta